Coaching

COACHING to partnerskie towarzyszenie Klientowi w kreatywnym procesie, inspirującym do maksymalizowania swojego osobistego potencjału. Jego głównym celem jest wzmocnienie i wspieranie Klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany.W trakcie tego procesu coach staje się towarzyszem osoby dążącej do osiągnięcia celu. Wspiera proces poszerzania samoświadomości, zadaje pytania zachęcające do poszerzenia perspektywy, daje szansę zbudowania silnej motywacji, zwracauwagę na znaczenie pojawiających się przeszkód.

ROLA COACHA

W Istocie traktujemy Cię jako jednostkę kompletną –masz wszystkie zasoby potrzebne do wprowadzenia zmian. Coach pomoże Ci poszerzyć Twoją samoświadomość, dostrzec Twojemożliwości, co pozwoli odkryć Ci nowe, niecodzienne i twórcze rozwiązania. Do couchingu podchodzimy holistycznie –wychodzimy z założenia, iż zmiany w jednej sferze życia, wpływają na poprawę funkcjonowania w innych jego obszarach.

Ponadto zachęcamy do połączenia coachingu i treningów EEG-Biofeedback. Spotkania z couchem pomogą zbudować nowe nawyki, a terapia Biofeedback przygotuje mózg do nowego sposobu funkcjonowania.

Lifecoaching

DLA KOGO

Lifecoaching jest szczególnie polecany dla osób, które:

przeżywają kryzys w związku lub chcą sobie lepiej poradzić po rozstaniu z partnerem

chciałyby nauczyć się lepiej dbać o swoje potrzeby w relacjach z bliskimi

czują, że ich potrzeby są nierealizowane

chciałyby lepiej radzić sobie z kwestiami wychowawczymi

czują, że nie realizują wszystkich swoich możliwości

mają trudności z podejmowaniem decyzji

chciałyby poprzez planowanie przejść od sfery marzenia, aż do działania i osiągania celu

czują potrzebę zmiany

chciałyby osiągać lepsze efekty w pracy

chciałyby się przekwalifikować lub zmienić pracę

dla mam, które chciałby wrócić na rynek pracy

dla mam, które chcą zwiększyć swój poziom satysfakcji z życia

CO TO JEST LIFECOACHING?

Pęd życia, konieczność łączenia wielu ról życiowych, niekończące się oczekiwania stawiane nam przez innych, ale także przez nas samych –to tylko ułamek trudności z którymi spotykamy się codziennie. Czasem natłok obowiązków, decyzji, które musimy podjąć powoduje niechęć do życia, a najmniejsza porażka rodzi poczucie winy.

Czy niemożność osiągnięcia pełnej satysfakcji, poczucie niezrozumienia w kontaktach z bliskimi nasuwały Ci myśl o zmianie? Próbowałeś zmienić myślenie na pozytywne? A może po prostu chciałeś lepiej się zorganizować, stać się bardziej wrażliwym na potrzeby swoje i innych? Proponujemy Ci LifeCoaching. Nie jest to terapia. LifeCoaching to proces, w którym to TY pracujesz nad własnym rozwojem, uczysz się rozpoznawania własnych potrzeb i ich zaspokajania.

PRZEBIEG SPOTKAŃ

Długość sesji: 1-2 godziny

Częstotliwość spotkań: raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie

Coaching biznesowy

Coaching na całym świecie traktowany jest jako skuteczne narzędzie biznesowe wpływające pozytywnie na rozwój zarówno menadżerów, przedsiębiorców jak i pracowników. Dzięki profesjonalnemu coach’owi i zaangażowaniu klienta efekty mogą pojawić się już po pierwszym spotkaniu! Coaching biznesowy sprawi, że Ty i Twoja firma zaczniecie działać jeszcze lepiej i z każdym spotkaniem będziesz bliżej celu, jaki sobie postawiłeś. Bo przecież nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie!

DLA KOGO

Biznes coaching jest szczególnie polecany dla osób, które:

chcą rozwinąć się w obecnej pracy

planują przebranżowienie siebie bądź firmy

chciałyby zmienić zarobki swoje/firmy

myślą o rozwinięciu swojego potencjału biznesowego

planują poszerzenie oferty firmy

chcą zapobiec kryzysowi w ich życiu zawodowym

Dodatkowo, by wzmocnić proces zmiany, polecamy połączyć coaching z treningami EEG-Biofeedback. W ten sposób oprócz wprowadzania zmian w nasze życie, wesprzemy mózg dodatkową nowoczesną metodą, która w pozytywny sposób stymuluje mózg, by poprawić między innymi pamięć, koncentrację czy kreatywność,a także pomoże nam uporać się z nadmiernym stresem!

PRZEBIEG SPOTKAŃ

Długość sesji: 1-2 godziny

Częstotliwość spotkań: raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie